پرینت

 

سيستم ارسال و اطلاع رساني از طريق پيام كوتاه

 

ييكي از قابليتهاي اطلاع رساني نرم افزار كارسام، امكان ارسال پيام كوتاه (SMS) به مشتريان مي باشد. با استفاده از اين قابليت شما قادر خواهيد بود انواع اس ام اس با اهداف تبليغاتي و اطلاع رساني به مشتركين خود ارسال نماييد.

از كاربردهاي اين قابليت مي توان به اطلاع از خدمات و محصولات جديد، اعلام پايان زمان خدمات پشتيباني، اعلام وصول يا عدم وصل چكها، تبريك و تسليت با توجه به مناسبتها، تبليغات و معرفي محصولات به مشتريان بالقوه و ... اشاره نمود

با استفاده از قابليتهاي اين سيستم كارشناسان فروش قادر خواهند بود در هر لحظه براي يك مشتري خاص يا گروهي از مشتريان بر اساس پارامترهاي مورد نياز پيامك ارسال نمايند. 

اين نكته قابل ذكر است كه اجازه ارسال اس ام اس از طريق مدير سيستم به كارشناسان فروش داده شده و كاربراني كه اين مجوز به آنها داده نشده است امكان ارسال پيامك نخواهند داشت. همچنين مدير سيستم امكان مشاهده وضعيت و ليست پيامكهاي ارسال شده و در حال ارسال را نيز در اختيار خواهد داشت.

 

تماس

تلفن واحد فروش : 41378 - 021

تلگرام، واتس اپ، پیامک : 4137800 - 0920

ساعات کاری شرکت مهندسی کاراپرداز روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 تا 16:30 و روزهای پنجشنبه از ساعت 8:30 تا 12:30 می باشد.