پرینت

 

سيستم ارسال و اطلاع رساني از طريق پست  الكترونيك (EMail)

 

ايميل يكي از بهترين، كم هزينه ترين و پركاربرد ترين ابزارهاي تبليغاتي و اطلاع رساني مي باشد. مديران معمولا هر روز ايميلهاي خود را چك مي كنند و اين كار بخشي از امور روزمره آنها شده است. 

از طرفي با توجه به هزينه بسيار كم ارسال ايميل و قابليتهاي مانند الصاق تصوير، الصاق ويدئو، لينك به سايتها و منابع، الصاق فايل و ... كه ايميل در اختيار شما قرار مي دهد، آن را به ابزاري كامل و قدرتمند جهت اطلاع رساني تبديل نموده است.

يكي از بخشهاي نرم افزار كارسام بخش ارسال پست الكترونيك (Email) به مشتريان مي باشد. با استفاده از اين قابليت شما قادر خواهيد بود در هر لحظه براي هريك از مشتريان به صورت انفرادي يا گروهي ايميل هاي تبليغاتي و اطلاع رساني ارسال نماييد. 

در اين بخش براي سهولت كاربران در ارسال ايميل امكان تعريف قالب ايميل (Email Template) در نظر گرفته شده است كه كاربران براي ارسال ايميل فقط قالب از پيش تعريف شده مورد نظر را كه مي تواند شامل يك يا چند فايل الصاقي نيز باشد را انتخاب نموده و سيستم بصورت خودكار پارامترهايي مانند نام مشتري را در متن ايميل جايگزين مي كند.

ويرايشگر قدرتمند، امكان الصاق يك يا چند فايل به هر ايميل، امكان ارسال ايميل به صورت CC و BCC از ديگر قابليتهاي بخش ارسال ايميل مي باشد. 

 از كاربردهاي اين قابليت مي توان به اطلاع ايجاد ايميلهاي تبليغاتي جهت اطلاع رساني محصولات و خدمات، شرايط ويژه فروش، تبريك و تسليت مناسبتها و ... اشاره نمود.

اين نكته قابل ذكر است كه اجازه ارسال ايميل از طريق مدير سيستم به كارشناسان فروش داده شده و كاربراني كه اين مجوز به آنها داده نشده است امكان ارسال ايميل نخواهند داشت. همچنين مدير سيستم امكان مشاهده وضعيت و ليست ايميلهاي ارسال شده و در حال ارسال را نيز در اختيار خواهد داشت.

 

تماس

تلفن واحد فروش : 41378 - 021

تلگرام، واتس اپ، پیامک : 4137800 - 0920

ساعات کاری شرکت مهندسی کاراپرداز روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 تا 16:30 و روزهای پنجشنبه از ساعت 8:30 تا 12:30 می باشد.