پرینت

 

مديريت قرارها و يادآوريها

 

شايد يكي از دغدغه هاي اصلي كارشناسان فروش و افراد فعال در بخش فروش و بازاريابي، يادآوري قرارها، تماسها و جلسات حضوري بخصوص در مورد يادآوريها با فاصله زماني طولاني باشد. در حقيقت فراموش كردن پيگيري تماسهاي انجام شده از طرف مشتريان، فكسها يا ايميلهاي ارسال شده، قرارها و ملاقات هايي كه تنظيم شده و ... يكي از معضلاتي است كه همواره موجب از دست رفتن مشتريان و نارضايتي آنها نسبت به بدقولي شركت طرف قرار مي باشد. 

در نرم افزار كارسام اين قابليت به صورت ويژه با امكانات كاربردي تعبيه شده است. كاربران مي توانند براي هر يك از مشتريان يك يا چند يادآوري با تاريخ و ساعت مورد نظر تنظيم نمايند و مدت زماني كه قبل از آن زمان نياز به يادآوري مي باشد را به سيستم اعلام مي نمايند. نرم افزار با توجه به پارامترهاي تعيين شده يادآوريهاي مورد نظر را در هر زمان به كاربر نمايش داده و امكانات جانبي مانند جابجايي يادآوريها، فيلتر بر اساس نوع محصول يا خدمت مرتبط با يادآوري، نمايش مدت زماني كه از آن يادآوري گذشته است نيز در اختيار كاربر قرار دارد.

نمايش خودكار يادآوريها با توجه به زمان تعيين شده، از ديگر قابليتهاي اين بخش براي جلوگيري از فراموش كردن يادآوريهاي ثبت شده مي باشد.

 

تماس

تلفن واحد فروش : 41378 - 021

تلگرام، واتس اپ، پیامک : 4137800 - 0920

ساعات کاری شرکت مهندسی کاراپرداز روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 تا 16:30 و روزهای پنجشنبه از ساعت 8:30 تا 12:30 می باشد.