پرینت

 

سيستم حسابداري و صدور فاكتور

 

معمولا اصلي ترين وظيفه افراد در شركتها پيگيري مطالبات و صدور صورتجساب، پيش فاكتور و مشاهده سوابق مالي مربوط به هر مشتري مي باشد. در شركتها معمولا اين وظيفه به عهده واحد مالي يا بخش حسابداري مي باشد ولي دسترسي كارشناسان فروش به صدور فاكتور يا پيش فاكتور و مشاهده سوابق مالي مشتريان از مهمترين نيازهايي است كه عدم وجود آن باعث كندي در پاسخگويي و ارائه خدمات خواهد شد.

سيستم حسابداري و صدور فاكتور در نرم افزار كارسام، اين قابليت را در اختيار شما قرار خواهد داد تا با توجه به دسترسي داده شده به هركاربر، آن كاربر امكان ثبت انواع فاكتور (فروش، خدمات، پشتيباني و ...)، چاپ فاكتور، چاپ برگه هاي پشتيباني (براي شركتهايي كه نياز به برگه تحويل يا رسيد دارند)، محاسبات خودكار مالي، ثبت اسناد حسابداري و تسويه فاكتورها را در اختيار خواهد داشت. 

مدير سيستم قادر خواهد بود با مراجعه به بخش حسابداري علاوه بر انجام عمليات و گزارشات استاندارد حسابداري مانند دفتر كل، دفتر معين، دفتر روزنامه، مانده حسابها، صورت حساب مالي يك طرف حساب و ... اسناد مالي مربوط به هزينه ها و درآمدهاي شركت را نيز ثبت نمايد. همچنين امكان جستجو بين تمام فاكتورهاي ثبت شده بر اساس نوع كالا يا خدمات، كاربر ثبت كننده، وضعيت تسويه يا ثبت اسناد مالي، بازه زماني و ... براي افراد مجاز موجود خواهد بود.

 

 

تماس

تلفن واحد فروش : 41378 - 021

تلگرام، واتس اپ، پیامک : 4137800 - 0920

ساعات کاری شرکت مهندسی کاراپرداز روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 تا 16:30 و روزهای پنجشنبه از ساعت 8:30 تا 12:30 می باشد.