پرینت

 

سيستم گزارش گيري و جستجو

 

گزارشات موجود در نرم افزار كارسام به دو دسته اصلي تقسيم مي شوند.

دسته اول گزارشات مربوط به كاربر كه اين گزارشات شامل كليه ابزارهاي لازم جهت جستجو در اطلاعات مشتريان شامل كليه اطلاعات ثبت شده مانند تلفنها، فكسها، ايميلها، تلفنهاي همراه، آدرس، فرد مخاطب، اطلاعات مالي و اطلاعات فرعي مانند كاربر ثبت كننده، وضعيت مشتري، تاريخ ثبت و ... مي باشد.

دسته دوم گزارشات مربوط به مدير سيستم مي باشد كه جنبه نظارت بر عملكرد كاربران نيز دارد. در اين دسته از گزارشات امكان مشاهده كليه وقايع، رخدادها و يادآوريهاي ثبت شده توسط كاربران بر اساس كاربر ثبت كننده، بازه زماني، نوع رخداد (تماس تلفني، فكس، ايميل، ملاقات حضوري و ...)، نوع محصول يا خدمات مورد نظر، تاريخ و تاريخ ثبت، فرد مخاطب، توضيحات و ... براي مدير سيستم ميسر مي باشد. بخش ديگري از گزارشات مربوط به مدير سيستم گزارشات مربوط به سيستم حسابداري و فاكتورها و بخش ديگري گزارشات مربوط به ايميلها، فكسها و پيامكهاي ارسالي است كه هر يك در خبش مربوطه توضيح داده شده است.

 

كاربران پس از ورود به سيستم در داشبورد نرم افزار امكان مشاهده وظايف مربوط به خود يا محول شده توسط خود به همراه فيلترهاي مختلف جهت دسترسي به اطلاعات وظايف را با واسط گرافيكي بسيار زيبا خواهند داشت.

 

تماس

تلفن واحد فروش : 41378 - 021

تلگرام، واتس اپ، پیامک : 4137800 - 0920

ساعات کاری شرکت مهندسی کاراپرداز روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 تا 16:30 و روزهای پنجشنبه از ساعت 8:30 تا 12:30 می باشد.