پرینت

 

مديريت اطلاعات مشتريان

 

قلب يك سيستم مديريت ارتباط با مشتري، بخش مديريت اطلاعات مشتريان مي باشد. اطلاعاتي كه از هر مشتري ذخيره مي شود و نحوه ذخيره سازي و دسترسي به اين اطلاعات سهولت كار با سيستم و در نتيجه سهولت و سرعت استفاده توسط كاربر را تعيين خواهد كرد. 

نرم افزار كارسام با استفاده از قابليت گروه بندي مشتريان در قالب يك ساختار درختي به صورت نامحدود، يكي از كاربردي ترين تواناييهاي خود را در اختيار شما قرار خواهد داد. 

شما در هر لحظه همزمان به اطلاعات هر مشتري، ساختار درختي گروههاي مشتريان، ابزارهاي لازم جهت ارسال ايميل، فكس، اس ام اس، صدور فاكتور و ... دسترسي دارديد و همزمان قرارها و يادآوريها و پيگيرهاي مشتري مورد نظر را ملاحظه مي كنيد. از طرفي با توجه به رنگبندي قابل تعريف جهت وضعيت هر مشتري يا يك نگاه، مشتركين يا مشتريان مورد نظر خود را خواهيد يافت و با ابزارهاي جستجو و مرتب سازي به راحتي به ثبت وقايع و رخدادهاي مربوط به مشتريان خواهيد پرداخت.

ابزارهاي موجود جهت تعيين سطوح دسترسي مشاهده، ويرايش يا حذف به ازاي هر كاربر، نگراني شما را در مورد دسترسي كاربران به اطلاعات مشتريان ساير كاربرها بر طرف كرده و كاربران نيز از سوء استفاده احتمالي ساير كاربران از اطلاعات مربوط به مشتريان خود در امان خواهند بود. 

 

 

تماس

تلفن واحد فروش : 41378 - 021

تلگرام، واتس اپ، پیامک : 4137800 - 0920

ساعات کاری شرکت مهندسی کاراپرداز روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 تا 16:30 و روزهای پنجشنبه از ساعت 8:30 تا 12:30 می باشد.